Ponuky.sk - Internetová burza práce
Táto ponuka práce je vytlačená zo serveru www.ponuky.sk

Job4gastro
Sme tím ľudí, ktorí priamo na hoteloch pracovali a pri našej práci tak využívame naše vlastné dlhodobé skúsenosti a kontakty, ktoré sme dlhodobou prácou v zahraničí získali.
Ponúkame Vám Možnosť sa zamestnať v celej EÚ na pozíciach v hotelierstve a gastronómii.
Sprostredkovávame prácu do Rakúska i Nemecka
Nie sme agentúra!
Sme bez poplatkov a vždy Vám radi poradíme ohľadom práce, ktorú Vám ponúkame

Viac o nás nájdete na :
www.job4gastro.sk
www.job4eu.sk
prípadne nám napíšte na : info@job4gastro.sk

Váš tím Job4

Čašník, servírka, čašníci cp 114

Náplň práce
3 x Chef de Rang 1800 Euro netto 6 Tage 8h-8,5h

1 x Commis de Rang 1600 Euro Netto 6 Tage 8h-8,5h

Tringlet mávajú cca 800-1000 eur mesačne !!!overené!!

TOP HOtelový rezort
Hľadajú aj TOP personál s veľmi dobrou Nemčinou!!
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1800
Iné výhody
Ubytovanie a strava zdarma
Hneď vedľa hotela
Zdarma wellnes + fitness + bicykle
Práca 6 dni v týždni + 1 deň voľno
Miesto práce
Zahraničie
Rakúsko
9906 Lavant | Rakúsko
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Informácie pre uchádzača
ŽIADNE POPLATKY ZA SPROSTREDKOVANIE PRÁCE
Viac informácií na info@job4gastro.sk
+421948386138
Ponuka číslo /CP114/
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Žiadne poplatky Agentúre
Preskúšame si Vašu Nemčinu, a priamo Vás spojíme so zamestnávateľom, kde si prípadne Vaše návrhy na platové a pracovné podmienky už dohodnete sami.
Poprosíme CV v Nemeckom jazyku s fotografiou a prípadnými referenciami od zamestnávateľov
Nemecký jazyk na lepšej úrovni
telefónne číslo na priame spojenie s Managerom, ktorý má túto ponuku na starosti je +421948386138
Prípadné Všeobecné informácie ako funguje platforma JOB4GASTRO.sk alebo iná pomoc prosím kontaktujte +421948101401
Kontakt
Job4gastro
Kremnická 26
85101 Bratislava
Slovensko
Telefón: +421948386138
Email: info@job4gastro.sk
WWW: www.job4gastro.sk
Aktualizované 21.9.2021