Ponuky.sk - Internetová burza práce
Táto ponuka práce je vytlačená zo serveru www.ponuky.sk

VIP-Complet
Sme agentúra,ktorá ponúka VIP služby pre našich zahraničných klientov v rámci opatrovateľských služieb v domácej starostlivosti v 24 hodinovej službe.Ponúkame len tie najskúsenejšie opatrovateľky z vlastnej databázy s veľmi dobrou znalosťou nemeckého jazyka.

Ako to funguje?
Je to jednoduché - zamestnáme Vás, odvedieme za vás odvody a ešte aj prispejeme na cestu.


Opatrovateľ, 20 dňový záskok v overenej rodine

Náplň práce
ZÁSKOK v OVERENEJ rodine na 20 DNÍ (od 03.11. do 23.11.2018)/ potrebná aspoň STREDNE POKROČILÁ ZNALOSŤ NEMČINY/ možný FINANČNÝ BONUS
Do mesta Bretten, hľadáme láskavú opatrovateľku k 78-ročnej pani (168 cm, 60 kg), ktorá žije vo veľkom dome so záhradou. Odkedy ovdovela, žije sama. Má však rodinu, ktorá sa o ňu zaujíma a v prípade potreby je na pomoci. Dcéra je lekárka a stará sa aj o lieky pacientky. V domácnosti je mačka, ktorú je potrebné kŕmiť. Je dôležité, aby bola opatrovateľka skúsená a dokázala zvládať aj psychicky náročnejšie situácie. V stredy a piatky navštevuje pani denné ošetrovateľské centrum od 8.00 do 16.30. V tom čase má opatrovateľka zvyčajne voľno. Opatrovateľka má k dispozícii priestrannú izbu s vlastným balkónom aj samostatnou kúpeľňou. Nechýba internet.
Stupeň požadovaného ošetrovania bol u pacientky klasifikovaný na úrovni 4.
Domácnosť ráno a večer navštevuje ošetrovateľská služba.
Pacientke bola diagnostikovaná starecká zábudlivosť, ľahká demencia a stav po porážke (2014), ktorej následkom je ľahká hemiparéza ľavej strany, závraty a občasné halucinácie. Rozprávať dokáže a všetkému rozumie, avšak jej reč je narušená. Trpí aj inkontinenciou, dokáže odhadnúť, kedy potrebuje navštíviť toaletu.
Pacientka je odkázaná na invalidný vozík, no s oporou dokáže vstať a prejsť krátku vzdialenosť.
Do náplne práce opatrovateľky spadá starostlivosť o domácnosť, teda pranie, žehlenie, upratovanie, varenie. Pacientke je potrebné jedlo narezať a kŕmiť ju. Opatrovateľka má tiež na starosti záhradu, avšak ťažšie záhradné práce nerobí sama – podieľa sa na nich celá rodina. Čo sa týka osobnej opatery pacientky, vyžaduje sa asistencia pri celotelovej hygiene, prezliekanie, sprevádzanie na toaletu a výmena hygienických potrieb, pomoc pri pohybe a transfer prostredníctvom technických zariadení. Vstávanie v noci za účelom navštívenia toalety je príležitostné. Opatrovateľka chodieva nakupovať a pacientka by ocenila spoločnosť pri prechádzkach, pričom rada chodieva na cintorín, na kávu alebo nákupy do mesta. Cesta do mesta alebo k lekárovi trvá okolo 10 minút.
Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto
Orientačná čiastka za ZÁSKOK do výšky 1140 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
8,84
Miesto práce
Nemecko
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontakt
VIP-Complet
Miletičova 21
851 01 Bratislava
Slovenská republika
Kontaktná osoba: VIP-Complet
Telefón: 0948719494
Fax: 0948719494
Email: o.valekova@vip-pflege.eu
WWW: www.vip-pflege.eu
Aktualizované 11.10.2018


Copyright © Ponuky.sk