Ponuky.sk - Internetová burza práce
Táto ponuka práce je vytlačená zo serveru www.ponuky.sk

Personal.Swk.Service, s.r.o.

Elektrikár

Náplň práce
Pre nášho švajčiarského klienta hľadáme skúsených elektrikárov s nemeckým jazykom na komunikatívnej úrovni.
Mzda 30-33 CHF/hod./brutto.Minimálne 45 hodín týždenne.
Miesto výkonu práce: Zurich, Bern, Luzern, Basel...
Náplň práce:
-čítanie technickej dokumentácie
-navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia
-vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh
-odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
-zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
-diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení.
-dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov.
Požiadavky zamestnania: - vyučenie v odbore
- prax v odbore
- Nj-komunikatívna úroveň
Výhody :
- zabezpečíme pracovné povolenie, ubytovanie, povinné zdravotné poistenie
- bezplatné spracovanie ročného zúčtovania dane vo Švajčiarsku
- bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov (200-250 CHF/mesiac, v závislosti od kantónu)
- týždenné vyplácanie mzdy, príp. mimoriadne zálohy
- možnosť nadčasov - zamestnanie dlhodobého charakteru
- nepretržitá pomoc zo strany Vášho personálneho poradcu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
30-33CHF
Miesto práce
Európa ostatné
Švajčiarsko
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Telefón: +421544706678
Email: info@personalswkservice.sk
WWW: www.personalswkservice.sk
Aktualizované 11.7.2018