Ponuky.sk - Internetová burza práce
Táto ponuka práce je vytlačená zo serveru www.ponuky.sk

Fluckinger Transport AB

Vodič MKD

Náplň práce
Sme dynamicky sa rozvíjajúca dopravná spoločnosť s významným postavením na celom dopravnom trhu Európy. Poskytujeme komplexné služby v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície. Hľadáme profesionálnych vodičov kamiónu. Náplň práce: - realizovanie prepráv v rámci EÚ, západná časť Európy, Taliansko, Nemecko, Francúzsko + Škandinávia. Naše požiadavky: - živnostenský list - kvalifikačná karta vodiča - komunikatívna nemčina, príp.angličtina Osobnostné predpoklady a zručnosti: - radosť z jazdenia - serióznosť, spoľahlivosť - schopnosť samostatného riešenia pracovných záležitostí - iniciatívnosť - lojalita Iné výhody: - najmodernejšia technika - veľmi dobré platové podmienky - istota pravidelného príjmu Životopisy a žiadosti posielajte emailom na: office@fluckinger.se alebo kontaktujte telefonicky pána Milana na čísle: 0046761365875 (hovorí po slovensky).
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3000
Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihned
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
A, B, C, D, E
Telefón: 0046761365875
Fax: 0046761365875
Email: office@fluckinger.se
WWW: www.fluckinger.com
Aktualizované 13.2.2018