Ponuky.sk - Internetová burza práce
Táto ponuka práce je vytlačená zo serveru www.ponuky.sk

VIP24PLUS

Opatrovateľ, Pomocné práce

Náplň práce
Súrne hľadáme opatrovateľku s nástupom od 15.05.2017
Hľadáme striedačku do mestečka Heilbronn-Neckargartach k opatrovaniu manželskému páru. Opatera je potrebná pri 78-ročnej pani, ktorá trpí stareckou slabosťou a je zaradená do 2.stupňa opatrovania. Pohybuje sa s pomocou rolátora. Pani má alergiu na laktózu. O pána sa netreba starať, on pomáha pri opatere manželky. Opatrovateľka čo chodí pravidelne na pozíciu je v rodine spokojná. Opatrovateľka má k dispozícii malý bytík s internetom. Manželom sa treba postarať o domácnosť a navariť. Stredná úroveň nemeckého jazyka postačuje. Odmena: 1220 EUR (netto) + príspevok na cestu za mesačný turnus. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. Ak Vás ponuka oslovila kontaktujte nás na číslach: 0948 688 777, 0948 245 300 alebo nám hneď zašlite Váš životopis aj s aktuálnou fotkou na nabor@vip-pflege.eu a my Vás budeme kontaktovať.

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
0
Iné výhody
príspevok na cestu, ubytovanie, vlastná izba, internet,
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
všetko sa dozviete na tel.č.0948 688 777, 0944 245 300, 0948 666 881
Kontakt
VIP24PLUS
Telefón: 0948688777
Email: nabor@vip-pflege.eu
Aktualizované 19.5.2017