Lara Beauty
salon kadernicky, kozmetika, pedikura, manikura,

Kozmetik, kozmetička

Náplň práce
kozmetika, manikura, vizáž, predlžovanie 3 D mihalníc, gel lak
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
možnost pracovat aj popri škole, aj brigáda, cez prázdniny www.larabeauty.sk
VPP, TPP, brigádaa
Miesto práce
Bratislava
salón LARA BEAUTY, Bratislava Avion Shopping Park
Termín nástupu
november december 2020
Informácie pre uchádzača
životopis pošlite mailom na : roman.volek@centrum.sk , www.borymalll.sl www.larabeauty.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
v nákupnom centre , AVION Shopping park Bratislava
príjemné vystupovanie, prax
Kontakt
Lara Beauty
AVION Shopping Park Ivanska cesta 16
82104 Bratislava
SR
Kontaktná osoba: Roman Volek
Telefón: 0905 557000
Aktualizované 15.11.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kozmetik