Management Solutions
Management Solutions, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Tímlíder kvality a logistiky - rezident

Náplň práce
- zodpovednosť za celú zmenu; koordinovanie, usmerňovanie a vedenie podriadených
- objednanie materiálu v potrebnom množstve a jeho vyloženie v spoločnosti Hyundai - Transys
- spravovanie zmien výrobných plánov v spolupráci s logistickými členmi DSC SK
- použitie programov CLS a MES, kontrola a tlač sekvenčných plánov
- kontrola materiálu podľa aktuálnych kontrolných pokynov
- zdieľanie dôležitých informácií s členmi DSC SK : údaje o sklade,reklamácie, sťažnosti zákazníka
- komunikácia so zákazníkmi
- zodpovednosť za celkovú kvalitu výrobkov, kontrolu produktov a iné otázky kvality
- evidencia nezhodných výrobkov, riešenie reklamácií a sťažností zakazníkov, triedenie nezhodných výrobkov
- nahlasovanie nadriadeným o problémoch na zmenách
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
6,24 EUR/h brutto + odmeny
Iné výhody
- dochádzkový bonus 70€
- motivačný bonus 30€
- stravné lístky 4,80€
- príspevok na dopravu podľa miesta bydliska
Miesto práce
Žilinský kraj
Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Prosíme všetkých uchádzačov, aby svoje životopisy posielali na:
k.pusztaiova@managementsolutions.sk

Práca sa vykonáva na 3 zmeny. Nie je poskytnuté ubytovanie ani zvozová doprava.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou ( technické zameranie, kvalita, logistiky)
- znalosť anglického jazyka
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft PowerPoint - pokročilý
- Microsoft Word - Pokročilý
- vodičský preukaz skupiny " B"
- ochota pracovať nadčas
- lojálny prístup
Mlynská 2777/2
085 01 Bardejov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr.Katarína Pusztaiová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 8.12.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel