CentralWork

Zvárač, mzda až 1.600€, ubytovanie zabezpečené

Náplň práce
Hľadáme skúsených zváračov, ktorých náplňou práce bude :

- zváranie veľkých oceľových konštrukcií metódou CO2,
- oblúkové zváranie taviacou sa elektródou v aktívnom plyne,
- práca podľa výkresovej dokumentácie,
- neplatný preukaz OBNOVÍME alebo zabezpečíme nový, podmienkou je prax vo zváraní s CO2
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1600€
Iné výhody
- 2 smenná prevádzka,
- pracovná zmluva 6,80 - 8,10€ + príplatky podľa Zák.práce,
- dochádzkový bonus 50 €,
- rizikový príplatok až do 185€,
- príspevok na ubytovanie alebo dopravu 100€,
- príplatky a osobné ohodnotenie,
- stravné lístky v hodnote 4,80€ ZADARMO,
- dotované ubytovanie,
- neplatný preukaz OBNOVÍME alebo zabezpečíme nový, podmienkou je prax vo zváraní s CO2,
- zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
Miesto práce
Stará Ľubovňa
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Životopis zasielajte na e-mailovú adresu: presov@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Odporuč známeho a získaj odmenu 185€ !!!
Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 19.9.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač