Opti - project SK s.r.o.
Distribútor okuliarových šošoviek, vybavenia pre očné optiky a distribútor okuliarových rámov StrawberryDeer. Dcérska spoločnosť českej obchodnej spoločnosti, pôsobiacej v medzinárodnom prostredí.

Administratívny pracovník, Predajca, Skladník, Pracovník call-centra a expedície

Náplň práce
Spracovanie telefonických a elektronických objednávok od zákazníkov, jednoduché poradenstvo, práca v skladovej časti účtovného programu Pohoda, ľahká fyzická práca s tovarom - zakladanie, príprava objednávok, zriedkavé výjazdy k zákazníkom a účasť na výstavách.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
850-1500 eur
Iné výhody
príjemné pracovné prostredie
malý kolektív, možnosť prispievať k rozhodnutiam vedenia
finančný príspevok na stravovanie
Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
1.12.2022
Informácie pre uchádzača
Skvelá pracovná aj životná príležitosť - hľadáme do kolektívu rodinného typu pracovitého mladého dynamicky mysliaceho človeka na zaujímavú prácu obchodného charakteru s okuliarmi a okuliarovými šošovkami
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
kultivovaný prejav, základné znalosti práce s PC, MS Office, základy AJ, pracovitosť, lojálnosť, pozitívny vzťah k číslam a chuť učiť sa nové veci
ČSA 24
97401 Banská Bystrica
slovensko
Kontaktná osoba: Eva Palkovičová
Telefón: 0904653744
Aktualizované 14.9.2022

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník