Trenkwalder a.s.

Operátor výroby v najväčšom výrobnom závode známej automobilovej spoločnosti s mnohými benefitmi

Náplň práce
- práca v najväčšom výrobnom závode známej automobilovej
spoločnostosti
- práca na výrobných linkách (montáž tesnenia, skiel, káblov,
dverí,...)
- úseky sa striedajú, takže práca je rôznorodá nie monotónna
- práca na hlavný pracovný pomer
- pracovné pozície pre mužov aj ženy
- práca na 3 zmeny
- 37,5 hod/týždeň
- nadčasy sú možné
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
31 148 kč (cca 1270 €)
- nevykonáva sa žiadny vstupný test, zaučenie prebieha priamo na
linke
- poskytnutie pracovného odevu a obuvi
- 25 dní dovolenky
- poskytnutie ubytovania v blízkosti závodu : prvý 1/2 roka zdarma,
potom poskytnutie príspevku 2000 kč/mes. (cca 81,50€/mes.) -
príspevok sa zvyšuje po roku. Pri súčasných cenách zamestnanec
dopláca cca 1 500 - 1 700 kč/mes. (cca 61 - 69€/ mes.)
- príplatky: popoludná zmena 10 kč (cca 0,40€), nočná zmena 35 kč
(cca 1,40€), nadčas 25%, práca v takte 1000 kč/mes. (cca
40€/mes.)
- po 3 mesiacoch tímový príplatok 1 500 kč (cca 61€), po 1/2 roku
zavedenie variabilnej zložky (až 10% hlavnej mzdy)
- príspevok 2 000 kč/mes. (cca 81€/mes.) aj na vlastné ubytovanie
(prenájom)
- pri dochadzaní preplatok 100 kč/zmena (cca 4€/zmena)
- stravné lístky 45 kč/zmena (cca 1,80€/zmena) (tzn. za nadčasovú
zmenu je tiež nárok na stravné)
- vianočný bonus 5 000-10 000 kč (cca 203 - 407€), aprílový bonus
4 000 - 10 000 kč (cca 163 - 407€) po odpracovaní 6 mesiacov
Miesto práce
Česká republika
Stredočeský kraj
Mladá boleslav
Termín nástupu
Ihneď (nástupné dni: pondelok, streda)
Informácie pre uchádzača
V prípade otázok ma neváhajte telefonicky kontaktovať:
Mgr. Skúpa Michaela, PhD.
T: +421902942435
Trenkwalder, a. s. , Námestie Štefana Moyzesa 17, 974 01 Banská Bystrica
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- základná vstupná zdravotná prehliadka
- muži do 40 rokov bez obmedzenia
- páry, ženy a muži nad 40 rokov po schválení vedúceho pracovníka
Telefón: 0902922838
Aktualizované 14.9.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Auto - moto