Trenkwalder a.s.

Nákupca

Náplň práce
- Zabezpečenie nakupovaného materiálu – zadanie cenovej ponuky, tvorba zákazky, overenie faktúry atď.
- Údržba kmeňových dát ohľadom nakupovaného materiálu
- Údržba zoznamu dielov v systéme
- Zodpovednosť za spracovávanie záručných reklamácií
- Každodenná spolupráca so a zahraničnou materskou spoločnosťou
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1200 € brutto / mesačne + 13. plat
Iné výhody
- Podpora vzdelávacích aktivít - externých školení a kurzov
- Možnosť osobnostného a profesijného rastu
Miesto práce
Piešťany
Krakovany
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Túto pozíciu obsadzujeme pre klienta pôsobiaceho v oblasti montáže komunálnych vozidiel.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Min. stredoškolské vzdelanie v strojárskej oblasti
- Prax na pozícii technického nákupcu výhodou
- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na aktívnej úrovni
- Technické znalosti v oblasti vozidiel a pohonov
- Skúsenosť s ERP systémom podmienka, SAP veľkou výhodou
- Samostatnosť
- Precíznosť
- Zodpovednosť
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Ľuboš Auda
Telefón: +421902942408
Aktualizované 12.9.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Nákupca