Trenkwalder a.s.

Montážnik, montér, Operátor, Montáž svietidiel v Bánovciach nad Bebravou

Náplň práce
- montáž svietidiel pre automobilový priemysel
- práca na hlavný pracovný pomer v 3-zmennej prevádzke
- vykonávanie manuálnej práce podľa pracovného postupu
- obsluhovanie výrobných strojov a zariadení
- čistenie, kontrola kvality a balenie polovýrobkov alebo celých
výrobkov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
975
Iné výhody
- variabilná zložka mzdy 10% zo základnej mzdy
- nástupný bonus 1000€ ( 500€ po 3 mesiacoch a 500€ po 6 mesiacoch)
- doprava z Prievidze a Partizánskeho zdarma
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
19.9.2022
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o ponukanú pracovnú pozíciu nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 575 888, alebo zašlite životopis na adresu : R.Kirsner@trenkwalder.com
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav ( práca v stoji, práca v
noci)
- spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať
Mickiewiczová 9
81107 Bratislava
Kontaktná osoba: Roman Kiršner
Telefón: 0907 575 888
Aktualizované 9.9.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor