GETWORK-GROUP
Personalna agentúra, ktorá už vyše 20 rokov spolupracuje s tými najlepšími nemocnicami. Spoľahlivosť a pomoc pri vybavení potrebnej dokumentácie a viď.

Zdravotná sestra, vrchná zdravotní sestra

Náplň práce
Práca v luxusnej univerzitnej nemocnici podľa odbornosti a praxe.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
4000
Pozícia zdravotnej sestry a vrchnej zdravotnej sestry v luxusnej univerzitnej nemocnici.
Plat od 4000 EUR mesačne čistého zdravotná sestra.
Plat od 7000 EUR mesačne čistého vrchná zdravotná sestra.
Súčasťou je ubytovanie zadarmo v modernom rezorte s reštauráciami, posilňovňou a iným vyžitím, zdravotné poistenie a letenky, 49 dní dovolenky ročne, plus ďalšie bonusové programy pre zamestnancov. Vrchná setra má navyše ubytovanie zadarmo pre celú rodinu.
Zaistíme pomoc s administrativnym vyrizenim zadosti a viza.
Požadované vzdelanie:
- zdravotná sestra Bc. + 2 roky praxe po štúdiu a anglický jazyk.
- Vrchná sestra Mgr. + 5 rokov praxe na pozícii vrchná sestra v nemocnici, anglický jazyk.
Vyberte si, kde sa vám bude páčiť. Hlavné mesto Riyadh, alebo mesto Jeddah, možnosti sú aj do iných moderných miest.
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Vyberte si, kde sa vám bude páčiť. Hlavné mesto Riyadh, alebo mesto Jeddah, možnosti sú aj do iných moderných miest.Saudská Arabia sa od roku 2019 veľmi rýchlo premenila a otvorila Európe. Všetky predchádzajúce opatrenia sa uvoľnili a teraz sú lukratívne destináciou pre Váš príjem.
Zarobte si viac ako milión ročne.
Preverené pracovné miesta s osobným konaním, zázemie v českej agentúre, ktorá cez 20 rokov osobne spolupracuje iba s najlepšími preverenými nemocnicami na strednom východe a ako jediná má novootvorenú kanceláriu priamo v Riyadhu.
kontakt Marcela Furlongová
www.getwork-group.com , ČR +420773631133, KSA +966-597022465 WhatsApp
Životopisy posielajte na getworkgroup@seznam.cz
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dolni Olesnice 26
54371 Dolni Olesnice
CZ
Kontaktná osoba: Daniela Roudna
Telefón: 00420773631133
Aktualizované 8.9.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra