ESA LOGISTIKA, s.r.o.
Spoločnosť ESA LOGISTIKA, s.r.o., člen skupiny Hitachi Transport System Ltd. funguje na trhu už 25 rokov.
Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnutroštátna a medzinárodná preprava pre zákazníkov zo segmentu FMCG, ale aj ďalších priemyselných odvetví.
Okrem toho sa zaoberá aj veľkoobchodným predajom v rámci SR.

Skladník, Špecialista chladený cross dock - nočné zmeny

Náplň práce
- zabezpečuje expedíciu tovaru
- zabezpečuje nachystanie tovaru podľa predložených dokladov a expedíciu
- práca so skenerom
- práca s bremenami (kartóny, palety...)
- práca v dvojzmennej prevádzke v chladenom sklade (nočné zmeny)
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1 100 EUR/mesiac základná zložka mzdy 550 € + ďalšie zložky mzdy (prémia za výkon a osobné ohodnoten
Iné výhody
- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- mzda vždy včas na Váš účet
- zamestnanecké nákupy
- bezúročné pôžičky
- finančný príspevok na stravu
- čerpanie sociálneho fondu
- firemné akcie
- mikulášske a vitamínové balíčky
- plienky pri narodení dieťaťa
- odmena za sprostredkovanie práce
- príspevok na poistenie škody pri výkone povolania
- plná úhrada školení VZV/NZV a lekárskych prehliadok
- moderná technika a servis 24 hodín denne
- zabezpečenie osobných ochranných pracovných pomôcok
- pravidelné školenia v oblasti BOZP a prevádzky
- možnosť parkovať v sídle spoločnosti
Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- základy skladového hospodárstva
- predchádzajúca prax na pozícii skladník/vodič VZV
- čistý register trestov, zdravotná spôsobilosť
Kontaktná osoba: Dominika Hrebíčková
Telefón: 0908759920
Aktualizované 7.9.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník