A.MAMUT,s.r.o.
Personálna agentúra

Skladník, Skladový manipulant, Picker

Náplň práce
Picker/ka - príprava tovaru na expedíciu, práca so skenerom, práca s ručným paletovým vozíkom (NIE JE potrebné oprávnenie na vedenie motorových vozíkov)

Skladový manipualnt - vhodnejšie pre mužov - rozbalovanie, balenie tovaru, ukladanie tovaru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000
Iné výhody
Možnosť týždenných záloh

Zabezpečená doprava zdarma na trase Nitra- Cabaj-Čápor- Močenok- Trnovec nad Váhom- Šaľa- Galanta - Sládkovičovo- Veľké Úľany- Jánovce- Hrubá Borša- Reca- Kráľová pri Senci -Sereď- Senec
Miesto práce
Nitra
Senec
Šaľa
Galanta
Senec - logistické centrum
Informácie pre uchádzača
Pracovná doba pondelok až piatok 6:00-14:00

Picker - predošlé skúsenosti so skenerom podmienkou - mzda od 5€/hod v čistom + príplatky za výkon - možnosť dostať sa až na 6,20€/hod v čistom

Manipulant - mzda od 4,40€/hod v čistom
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Zodpovedný prístup k práci
Flexibilita
Samostatnosť
Špitalska 4
94901 Nitra
Slovensko
Kontaktná osoba: Laura Heková
Telefón: 0948690190
Aktualizované 7.9.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník