PIZZERIA PARADISO

Pizzér

Náplň práce
Prijmeme pizzéra (aj začiatočníka zaučíme) do pizzerie v lokalite Bratislava 4. Pizze sa robia ručne bez valčeka v elektrickej peci. Pracovná doba je krátky a dlhý týždeň od 10:00 do 22:00 alebo podľa dohody. Možnosť odpracovať viacej dní. Plat je 1200€/mesiac. Zamestnancovi poskytujeme dve jedlá denne.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1200
Miesto práce
Bratislava
Karlova Ves
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Milý, pracovitý, nápomocný, samostatný, mladý, ktorý sa vie správať slušne voči ostatným v kolektíve a voči zákazníkom.
Majerníkova 30
841 05 Bratislava
Kontaktná osoba: info
Telefón: 0915764144
Aktualizované 13.9.2022

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Gastronómia a pohostinstvo