Diamanti Agency

Elektrikár

Náplň práce
Hľadáme elektrikárov do Nemecka na kompletné elektroinštalácie priemyselných budov , domov a bytových jednotiek.
Práca pozostáva z montáže a inštalácie elektrických zariadení, montáže a zapájania káblov a elektro komponentov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a normami, montáže kovových roštov, montáže prípojok, žľabov. elektrických rozvodov a rozvodových skríň, hĺbenia rýh pre káble v stenách, zapájania osvetlenia.

Ponúkame :

• Prácu pre prosperujúcu a stabilnú spoločnosť.
• Dlhodobú spoluprácu.
• Mzda - 21€/h.
• Fakturácia 15/15.
• Možnosť pracovať nadčas.
• Možnosť zálohy.
• Ubytovanie je potrebné si zabezpečiť a uhradiť. S nájdením ubytovania Vám vieme samozrejme pomôcť.
• Nástup do práce 12.09.2022.
• Miesto výkonu práce: Magdeburg a okolie.

Požadujeme:

• Živnostenský list + A1.
• Prax v obore.
• Zodpovednosť, lojálnosť, flexibilitu a chuť pracovať .
• Znalosť NJ výhodou nie je podmienkou.
• Pracovnú obuv, oblečenie a ochrannú prilbu.
• Vlastný automobil výhodou.

V prípade, že Vás ponuka zaujala prosíme o zaslanie životopisu v nemeckom jazyku na e-mailovú adresu: info@diamantiagency.com taktiež v prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0908 411 959 alebo 0910 935 196.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
21
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
12.09.2022
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Telefón: 0908 411 959
Aktualizované 30.8.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár