ENCO Dubnica, s. r. o.
Spoločnosť ENCO Dubnica, s. r. o. (predtým ZVS-ENCO a.s.) bola založená v roku 1996 a v súčasnosti zamestnáva 200 ľudí. Počas 20-tich rokov existencie sa spoločnosť rozrástla z malej dielne na veľký výrobný podnik so stabilnou pozíciou na zahraničných trhoch. Z celkovej produkcie tvorí export 85 %, hlavným odberateľom je Nemecko, Holandsko, krajiny Škandinávie a 15 % produkcie predstavuje domáci trh. Hlavným portfóliom spoločnosti je výroba krbov, výroba odsávacích zariadení a výroba krytov pre tlačiarenské zariadenia.

Lakovník, lakovač

Náplň práce
- striekanie oceľových konštrukcií;
- príprava a aplikácia práskových farieb;
- zodpovednosť za kontrolu dodržiavania správnych technologických postupov, príprava a následná realizácia lakovačských prác;
- korekcia nedostatkov v súlade s technologickými postupmi, ktoré vznikli pri lakovaní;
- striekanie plôch s nárokmi na kvalitu povrchu.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 900,- eur, v závislosti od skúseností uchádzača
Iné výhody
- zabezpečené ubytovanie,
- zabezpečená teplá strava,,
- zaplatené nadčasy,
- príspevok na DDS.
Miesto práce
Trenčiansky kraj
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
- dvojzmenná prevádzka,
- možnosť aj inej formy spolupráce (živnosť) - sadzba dohodou.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- znalosť čítania technických výkresov, samostatnosť, pracovná
zručnosť,
- predstavivosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci,
- ochota pracovať nadčas.
Štúrova 1517/77
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko
Kontaktná osoba: Baginová Martina
Telefón: +421905308900
Aktualizované 26.8.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lakovník, lakovač