KA Group s.r.o.
ICO: DIC:2023416846 Identifikacné císlo pre dan / IC DPH: SK2023416846 Eori: SK2023416846

Upratovačka

Náplň práce
Upratanie spoločných častí bytového domu, prípade byty a iné upratovacie práce.
Výpomoc s jednoduchou administratívou a asistenciu kancelárie.

3x krát týždenne približne 6 hodín.
Hodinová sadzba 3,7 Eur. Mesačne približne 300 Eur v čistom.

Požiadavky: Predošlá skúsenosť vítaná, nutnosť dôsledného prístupu k práci a základné logické myslenie.
V prípade šikovnosti možnosť práce na plný úväzok a zvýšenie mzdy.

Miesto výkonu prác:
Liptovský Mikuláš - Ondrášová

Termín možného nástupu: September

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: alex.kreze@gmail.com, predmet emailu: UPRATOVANIE LM
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
v texte
Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontaktná osoba: Tereza
Telefón: 0948559128
Aktualizované 24.8.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka