Management Solutions
Management Solutions, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Operátor stroja na výrobu výrobkov z gumy/ Považská Bystrica

Náplň práce
- výroba gumových tesnení do áut
- tesnenia dverí, okien, kufra, motorového priestoru
- iné gumové profil
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
646 EUR/mesiac+ doplatky od 5€ -5,50€/h netto (rozdiel 0,50€/h v závislosti od kvality práce)
Iné výhody
- starostlivosť zo strany koordinátora
- autobusová zastávka v blízkosti
Miesto práce
Trenčiansky kraj
Považská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na email: L.porubcanova@managementsolutions.sk
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- stredné odborné vzdelanie
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- analytické myslenie
- precíznosť
Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr.Katarína Pusztaiová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 17.5.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel