Management Solutions
Management Solutions, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Operátor strojov v nábytkárskej výrobe

Náplň práce
Po úvodnom oboznámení sa s podmienkami výroby a zapracovaní je náplňou práce podieľať sa na výrobe nábytku podľa konkrétneho pracovného zaradenia na jednotlivých pracoviskách v
3 – zmennej prevádzke vo výrobe.

Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
646€/brutto mesačne + doplatok 4,10€/h – 6€/h netto
Iné výhody
- zaujímavé a flexibilné finančné ohodnotenie
- hlavný pracovný pomer
- príležitosť pre ďalší profesijný rast
- zľava na nákup v Obchodnom dome IKEA
Miesto práce
Slovenská republika
Liptovský Mikuláš
Závažná Poruba
Termín nástupu
ASAP/ podľa dohody
Informácie pre uchádzača
Prosíme všetkých uchádzačov, ktorých pracovná ponuka zaujala,aby svoje aktuálne životopisy zasielali na k.pusztaiova@managementsolutions.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
•skupina študijných odborov: stolár, drevár, mechanik strojov a zariadení, elektrotechnik
•SOU/SŠ vzdelanie technického zamerania (stolár, drevár, strojár, mechanik strojov a zariadení, elektrotechnik...), prax vo výrobnom závode so zameraním na spracovanie dreva a nábytku výhodou
•svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup, ochota pracovať, vzdelávať sa a sledovať technické i technologické trendy vývoja v danej oblasti zmysel pre tímovú prácu, manuálna zručnosť

• komunikácia ( jednanie s ľuďmi)
• informačná gramotnosť
• manuálna zručnosť

Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr.Katarína Pusztaiová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 1.7.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel