Management Solutions
Management Solutions, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Robotník montáže v Považskej Bystrici

Náplň práce
- plnenie úloh podľa pokynov svojho nadriadeného v súlade so zaradením a taktiež podľa osobitných požiadaviek výroby,
- obsluha zariadenia podľa návodu na obsluhu a bezpečnostných predpisov,
- vykonávanie pridelenej práce podľa technologického postupu, platnej výkresovej dokumentácie a pracovného príkazu,
- hlásenie nezhodných výrobkov alebo polotovarov pracovníkom kvality,
- oprava nezhodných výrobkov v súlade s technologickým postupom,
- spolupráca s technológom pri overovaní nových výrobkov a postupov,
- vykonávanie medzioperačnej prepravy vyrábaných dielov, manipulácia s materiálom aj s použitím ručného vysokozdvižného vozíka
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
693€/mesiac/brutto + variabilná zložka 71,01€ = 764,01€
Iné výhody
- variabilná zložka
- dochádzkový bonus
- príspevok na dopravu
- možný motivačný bonus vo forme kvartálnych odmien
Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP/ podľa dohody
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na email: l.porubcanova@managementsolutions.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- samostatnosť
- precíznos
Mlynské Nivy 48
821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr.Katarína Pusztaiová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 1.7.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel