Management Solutions
Management Solutions, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Vodár - inštalatér

Náplň práce
- kompletné inštalatérske práce
- stúpačky, rozvody teplej a studenej vody, montáž sanity,
vzduchotechniky
- novostavby
- vodárenské práce od začatia výstavby projektu (bytové domy,
hotely, nemocnice a pod.) až po ich odovzdanie do užívania
stavby
- montáž a oprava vodovodných, plynovodných a kanalizačných
potrubí
- kontrolovanie a skúšanie funkčnosti jednotlivých zariadení (batérie, ventily, drezy, toalety, potrubia, atď.)
- montovanie a inštalovanie bežných zariadení v domácnosti (radiátory, vodovodné potrubia, bojlery, spojovacie rúry, plynové vedenia, prípojky spotrebičov atď.)
- vykonávanie záťažových testov, testov tlaku a tesnosti jednotlivých
zariadení
- vysekávanie otvorov do stien – pre plynovodné, vodovodné,
odpadové trubky
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov inštalácie
jednotlivých zariadení
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Živnosť
Iné výhody
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečené oblečenie
- v prípade potreby je možné zabezpečiť náradie a automobil formou prenájmu

Odmena: 21€-23€
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP/ podľa dohody
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosíme všetkých uchádzačov, aby zasielali svoje aktuálne životopisy na: k.pusztaiova@managementsolutions.sk
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- prax 2 a viac rokov
- znalosť nemeckého jazyka
- potrebné mať vlastné príručné náradie
- potrebné mať vlastné auto
Mlynská 2777/2
085 01 Bardejov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr.Katarína Pusztaiová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 28.9.2022

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality