AVEC trade SK, s.r.o.
Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Operátor, Operátor v stabilnej automobilovej spoločnosti

Náplň práce
- ručná a strojová montáž plastových nárazníkov,
- nakladanie a vykladanie nárazníkov na dopravníky,
- dôsledná manipulácia s nárazníkmi ako prevencia pred poškodením,
- zásobovanie liniek materiálom,
- vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 5,95 € po 7,75 €/hod.
- pozícia je vhodná aj pre absolventov a pre záujemcov bez predošlých skúseností v automobilovom priemysle,
- zaujímavé platové ohodnotenie, platový rast, prechod pod kmeň,
- k dispozícii VÝROBNÝ, DOCHÁDZKOVÝ, KVARTÁLNY, LETNÝ, ZIMNÝ BONUS,
- DOPRAVA do zamestnania firemnými autobusmi z viacerých smerov v rámci Žilinského kraja,
- práca a kariéra v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
-možnosť záloh.
Miesto práce
Žilina
Gbeľany
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
-pozícia je vhodná aj pre absolventov a pre záujemcov bez predošlých skúseností v automobilovom priemysle,
-minimálne stredoškolské vzdelanie,
-presnosť a precíznosť,
Kontaktná osoba: Erika Blašková
Telefón: 0911551521
Aktualizované 30.12.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor