L1-Taxi s.r.o
Spoločnosť sa zaoberá prepravou osôb v rámci SR a priľahlých letísk.
Predajom detského tovaru a detských kočíkov.
Predajom korenín, čaju a alkoholu.

Vodič, Vrátnik, informátor, Brigádnik, kurier, vodič taxislužby

Náplň práce
Sme partnerom nadnárodnej spoločnosti v ktorej dostanete svoje zarobené peniaze vždy načas.
Hľadáme kuriéra na doručovanie objednávok.
Pracuje sa pomocou aplikácie a gps.
Jednoduchá práca vhodná aj pre ženy.
V prípade záujmu nám napíšte, spätne sa Vám ozveme.
Výplata každý týždeň do 350€ ( suma nie je fixná).
V prípade záujmu po dohode možnosť jazdiť aj taxi.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1
Iné výhody
Výplata každý týždeň
Pracujete kedy Vám to vyhovuje
Miesto práce
Bratislava
Malacky
Galanta
Dunajská Streda
Senica
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Informácie pre uchádzača
Možnosť pracovať , pešo , na bicykli, na aute, na kolobežke
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie