Bytové družstvo Bratislava III
správa bytových domov a nebytových priestorov

Technik

Náplň práce
komplexná starostlivosť o bytový a nebytový fond - obhliadka bytových domov v rajóne, zabezpečenie odstránenia zistených a nahlásených závad, porúch, havárií; zabezpečenie plánovaných opráv a údržbu, organizovať výberové konanie;, komunikácia so zástupcami vlastníkov, vlastníkmi bytov, dodávateľmi, poskytovanie administratívnej podpory, účasť na schôdzach bytového domu; spolupráca s ostatnými oddeleniami
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1050
pružný pracovný čas, dovolenka predĺžená o 1 týždeň, maximálna hodnota stravného, dovolenkový a vianočný plat
Miesto práce
Bratislava
lokalita BA - Nové Mesto, ul. Kominárska 6
Termín nástupu
1.11.2021
Informácie pre uchádzača
správa bytových domov v lokalite Bratislava - okolie Račianského mýta, Kramáre, Rača
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
počítač, analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia, vyjednávanie, kultivovaný prejav ústny a písomný, organizovanie a plánovanie práce, technická gramotnosť, tímová práca - ochota pomáhať, spoľahlivosť
Kominárska 6
83104 Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Rusnáková Sidónia
Telefón: 02 50206405; 0903233525
Aktualizované 8.10.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technik