Agentúra Pro-Staff - práca a brigády v zahraničí
Práca v zahraničí a brigády v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónne brigády aj dlhodobá práca v zahraničí v Španielsku, Grécku, Taliansku, Nemecku, na Malte, Cypre a v iných destináciách.
Pracovné ponuky v zahraničí sú pre overených zamestnávateľov. Sprostredkovanie práce v zahraničí vykonávame od roku 2002 , pričom každoročne sprostredkujeme prácu stovkám uchádzačov o prácu.

Koordinátor, Animátor

Náplň práce
SI PRIPRAVENÝ NA SLNKO, ZÁBAVU, PLÁŽE, NOVÝCH ĽUDÍ A KOPEC ZÁŽITKOV?

Pre nášho španielskeho partnera hľadáme hotelových animátorov na Kanárske ostrovy na zimnú sezónu 2021/22. Práca je možná na ostrovoch Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote alebo Tenerife.

Chceš cestovať bez rizika? Staň sa nezávislým a získaj skúsenosti mimo domova so zamestnaním, ku ktorému patrí ubytovanie, strava, plat, poistenie a garancia práce.

Chceš sa naučiť jazyky v medzinárodnom tíme? Môžeš žiť a pracovať s mladými ľuďmi z celej Európy.

Chceš premeniť zábavu na svoju prácu? Rob to, čo ťa baví. Športuj, tancuj a stretávaj nových ľudí všade, kde ťa napadne.

Zisti, že nemáš žiadne hranice. Nikto učený z neba nespadol. Získaš dôveru v seba, naučíš sa pracovať v tíme a rozhodovať sa. Uvidíš, že dokážeš robiť veci, o ktorých by si predtým pochyboval.

Ľudia na prázdninách sú vždy na správnej vlne, čo znamená neustálu zábavu.
Ty budeš ten, kto im pomôže prežiť nezabudnuteľné prázdniny!

TAK VITAJ VO SVETE ANIMÁCIÍ!
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
1125 €
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity
• mzda 1125 € v hrubom (1050 € v čistom) mesačne
• strava a nápoje v hoteli zdarma (plná penzia)
• ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmánoch v blízkosti hotela za poplatok 150 € mesačne
• sociálne a zdravotné poistenie zabezpečené
• práca v medzinárodnom tíme v peknom prostredí pri mori
• nové kontakty
• zlepšenie jazykových znalostí
• asistenčné služby našej agentúry pri práci v zahraničí
Miesto práce
Európa ostatné
Kanárske ostrovy
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní
Ako na to:
• reaguj na tento inzerát
• zaregistruj sa na www.prostaff.sk a prihlás sa na online konkurz
• zúčastni sa online konkurzu v aplikácii Zoom so španielskym zamestnávateľom dňa 16.11.2021, o 10:00 hod
• ak si ťa vyberú, balíš kufre a ideš animovať na Kanárske ostrovy!
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Niečo o tebe:
• rád si v spoločnosti ľudí
• si tímový hráč
• hovoríš aspoň jedným cudzím jazykom (ak si skúsený animátor) alebo dvoma cudzími jazykmi (ak nemáš skúsenosti ako animátor)
• máš rád nové skúsenosti
• si pripravený učiť sa a baviť sa
• máš čas vycestovať na 4 - 12 mesiacov
Telefón: 0905524996
Aktualizované 7.10.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Koordinátor