Eco-Pack a.s.
Spoločnosť Eco-Pack a.s. je popredným výrobcom obalov z vlnitej lepenky v ich rôznych variáciách.

Operátor

Náplň práce
- nastavovanie, obsluha a sledovanie chodu stroja
- fyzická manipulácia s materiálom a výrobkami
- jednoduché merania a vizuálna kontrola výrobkov
- dodržiavanie poriadku na pracovisku
- iné obslužné a pomocné práce podľa pokynov nadriadeného
Práca na 8 hod. pracovné zmeny v 2-3 zmennej prevádzke.
Pracovná pozícia vhodná pre mužov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
850 EUR/mesiac
Iné výhody
- stabilná práca na trvalý úväzok
- zaučenie na pozíciu od skúsenejších kolegov
- kvartálne prémie
- ročné odmeny
- vernostný príspevok
- príplatky za nadčas, noc, víkend, sviatok
- stravovací príspevok za každý odpracovaný deň
- pitný režim v letných mesiacoch
Miesto práce
Prešov
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača

Požadujeme pracovitosť, serióznosť, manuálnu zručnosť, pružnosť v myslení, primeranú technickú gramotnosť a základy s prácou na PC.
Odpovedať budeme len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú naše základné predstavy o kvalite a odbornosti a ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Stredoškolské vzdelanie s maturitou, pozícia vhodná pre absolventov.
Budovateľská 50
08001 Prešov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Magdaléna Porjandová
Telefón: +421514582728
Fax: +421514582415
Aktualizované 4.10.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor