Salman Bau, s.r.o.
Spoločnosť Salman Bau s.r.o. prišla na trh v roku 2018. Naším cieľom je neustále sa rozvíjať a rozširovať svoje aktivity. Naším prvoradým záujmom je spokojnosť klienta a zamestnanca, pretože si uvedomujeme, že len vďaka tomu môžeme ďalej rásť a rozvíjať sa, čo sa nám aj darí...

Elektrikár, pomocný elektrikár

Náplň práce
elektroinštalačné práce, bytová elektroinštalácia, priemyselná elektroinštalácia, renovácia elektroinštalácií, zapájanie elektrických komponentov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
16-18/hod
zabezpečené a preplácané ubytovanie, týždenná fakturácia so splatnosťou 21 dní, možnosť skoršej úhrady faktúry po dohode, stabilná a dlhodobá práca, možnosť prispôsobenia turnusov, pomoc pri vybavení potrebných dokumentov pre prácu v Nemecku
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
spoľahlivosť, ochota učiť sa nové veci, flexibilita, odbornosť, zručnosť
Partizánska 2850
085 01 Bardejov 1
Slovensko
Kontaktná osoba: Manik Kamil
Telefón: 0911750956
Aktualizované 1.10.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár