Job4gastro
Sme tím ľudí, ktorí priamo na hoteloch pracovali a pri našej práci tak využívame naše vlastné dlhodobé skúsenosti a kontakty, ktoré sme dlhodobou prácou v zahraničí získali.
Ponúkame Vám Možnosť sa zamestnať v celej EÚ na pozíciach v hotelierstve a gastronómii.
Sprostredkovávame prácu do Rakúska i Nemecka
Nie sme agentúra!
Sme bez poplatkov a vždy Vám radi poradíme ohľadom práce, ktorú Vám ponúkame

Viac o nás nájdete na :
www.job4gastro.sk
www.job4eu.sk
prípadne nám napíšte na : info@job4gastro.sk

Váš tím Job4

Pomocné práce, Upratovačka, Čašník, servírka, výpomoc

Náplň práce
Výpomoc na hotel do Kuchyňe aj ako Chyžná, prípadne do servisu Nemecko, Bavorské Alpy na dokončenie sezóny
Nástup ihneď
1500 netto
Ubytovanie a strava už v tom zarátané
Žiadne poplatky Agentúre
Netreba perfekt Nemčinu, je tam viacero Slovákov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500
Iné výhody
Super kolektív
Jednoduchý 3 hviezdičkový hotel
Ešte 2 mesiace budú mať otvorené, potom máte istú robotu aj na zimu
+421948386138
info@job4gastro.sk
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Zahraničie
Nemecko
Bavorské Alpy
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Poprosíme CV v Nemeckom jazyku s fotografiou a prípadnými referenciami od zamestnávateľov
Nemecký jazyk na lepšej úrovni
telefónne číslo na priame spojenie s Managerom, ktorý má túto ponuku na starosti je +421948386138
Prípadné Všeobecné informácie ako funguje platforma JOB4GASTRO.sk alebo iná pomoc prosím kontaktujte +421948101401
Kontakt
Job4gastro
Kremnická 26
85101 Bratislava
Slovensko
Telefón: +421948386138
Aktualizované 21.9.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka