ETIAM group, s. r. o.

Kuriér foodpanda

Náplň práce
Staň sa členom tímu foodpanda a buď pánom svojho času.

Baví ťa šoférovanie a kontakt s ľuďmi? Tak toto je práca presne pre teba!

Pracovný čas je možné si plánovať flexibilne, budeš mať k dispozícii firemné vozidlo a nástup je možný ihneď.

Spôsob dopravy je možný: vlastným alebo firemným vozidlom, pešo, na bicykli, na skútri alebo na kolobežke.

V prípade záujmu nás priamo kontaktuj alebo vyplň vstupný dotazník, na základe ktorého sa ti ozveme najneskôr nasledujúci deň: https://forms.gle/S48D8oE1uTRf273z9
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
6 - 8 €
Iné výhody
- zapožičanie firemného vozidla na rozvoz
- časovo flexibilnú prácu
- možnosť dlhodobej spolupráce
- podpora vo forme školenia
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie + bonusy
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihned
Informácie pre uchádzača
Foodpanda je značka platformy pre doručovanie potravín online, ktorú vlastní spoločnosť Delivery Hero so sídlom v Berlíne v Nemecku a pôsobí s 20 značkami v približne 50 zemiach na štyroch kontinentoch. Viac informácií nájdete na stránkach https://www.foodpanda.com/
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- vek minimálne 18 rokov
- čistý trestný register
- vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič min. 2 roky
- spolupráca formou SZČO
- komunikatívna znalosť slovenského jazyka
- vlastný chytrý mobilný telefón s dátami
- príjemné správanie
- zodpovedný, pozitívny a aktívny prístup
Kontaktná osoba: Tereza Krsková
Telefón: +421 950 103 410
Aktualizované 5.10.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné