Ponuky.skBezplatná inzercia pracovných ponúk. Ponuky práce, zamestnanie, job, brigády 
Komparz.tv
Najväčšia slovenská castingová / komparzová agentúra, ktorá zastáva na slovenskom aj českom filmovom i reklamnom trhu významné miesto. Intenzívne vyhľadáva zaujímavé tváre žien, mužov a detí rôzneho vzhľadu a veku do filmov, seriálov a reklamy. Ďalšie informácie o spoločnosti na www.komparz.tv | sociálna sieť: www.facebook.com/Komparztv


Brigádnik, Hosteska, PROMOTÉR, HOSTESKA,

Náplň práce
Hľadáme hostesky a promotérov. V dnešnej dobe je samozrejmosťou, že sa lepšie podujatie nezaobíde bez profesionálnych hostesiek a promotérov, ktorí napomáhajú pri registrácii klientov, organizácii podujatia a v neposlednom rade spríjemňujú atmosféru svojou prítomnosťou a profesionálnym vystupovaním.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
15 eur/hod.
Iné výhody
Túto profesiu obľubujú ženy aj muži, ktorých úlohou je zviditeľniť určitý produkt, značku alebo službu a urobiť to pre zákazníkov atraktívnejšie a viditeľnejšie. Častokrát podporujú ich predaj a v neposlednom rade zvyšujú prestíž a všeobecné povedomie o samotnej značke, výrobku alebo službe. Väčšinou sa jedná o študentov, ktorí si touto formou privyrábajú na štúdium a životné náklady.
Miesto práce
Slovenská republika
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Prešovský kraj
Nitriansky kraj
Informácie pre uchádzača
PRÁCA FORMOU ZÁBAVY
V prípade záujmu o prácu v hostessingu, viac informácií ako aj online registračný formulár nájdeš na stránke castingovej spoločnosti www.komparz.tv

COVID19: Rýchla a bezpečná registrácia z pohodlia domova ti zaberie menej ako 5 minút. Portál je reakciou na vypuknutie Corona vírusovej pandémie v marci 2020. Online priestor pomohol všetkým produkciám a umelcom zostať naďalej v kontakte s ostatnými.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontakt
Komparz.tv
Šancová 48
81105 Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Scout
Telefón: 0948088474
Fax: 0948088474
Email:
Aktualizované 12.9.2022


Vytlačiť pracovnú ponuku


Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Hosteska


Copyright © Ponuky.sk