Ponuky.skBezplatná inzercia pracovných ponúk. Ponuky práce, zamestnanie, job, brigády 
Komparz.tv
Najväčšia slovenská castingová / komparzová agentúra, ktorá zastáva na slovenskom aj českom filmovom i reklamnom trhu významné miesto. Intenzívne vyhľadáva zaujímavé tváre žien, mužov a detí rôzneho vzhľadu a veku do filmov, seriálov a reklamy. Ďalšie informácie o spoločnosti na www.komparz.tv | sociálna sieť: www.facebook.com/Komparztv


Brigádnik, Asistent, KOMPARZISTA, REKLAMNÝ HEREC,

Náplň práce
Slovenské filmové a televízne produkcie hľadáju nové „neokukané“ tváre na pozíciu: Komparzista, Štatista (vedľajšia postava vo filme, seriáli, reklame). Práca vhodná popri zamestnaní, štúdiu alebo vo voľnom čase.

Vyskúšaj si komparzovanie v televízii. Zaži pravú atmosféru pri nakrúcaní televíznych relácií. Komparz ti ponúka jedinečnú príležitosť, ako vyskúšať niečo nové, získať profesionálne skúsenosti, spoznať zaujímavých ľudí a popritom zábavou si zarobiť skutočné peniaze (bez potrieb hereckého nadania).
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
1500
Iné výhody
Zahoď obavy - nemusíš sa báť, že nevyzeráš ako herec z Hollywoodu. Pre komparz sa hodí každý. Raz potrebujeme malé deti, inokedy starých ľudí, študentov alebo typické mamičky z domácnosti. Nie sú tu určené žiadne podmienky, účinkovať v reklamách môže naozaj každý aj TY, jednoducho ktokoľvek. Nezáleží na vzhľade, veku či na postave.
Miesto práce
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Prešovský kraj
Nitriansky kraj
Slovenská republika
Informácie pre uchádzača
ZARÁBAJ S ÚSMEVOM!
V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, viac informácií ako aj online registračný formulár nájdete na stránke castingovej spoločnosti www.komparz.tv

COVID19: Rýchla a bezpečná registrácia z pohodlia domova ti zaberie menej ako 5 minút. Portál je reakciou na vypuknutie Corona vírusovej pandémie v marci 2020. Online priestor pomohol všetkým produkciám a umelcom zostať naďalej v kontakte s ostatnými.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontakt
Komparz.tv
Šancová 48
81105 Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Scout
Telefón: 0948088474
Fax: 0948088474
Email:
Aktualizované 12.9.2022


Vytlačiť pracovnú ponuku


Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent


Copyright © Ponuky.sk