Allianz- Slovenská poisťovňa a.s.

Obchodník, Manažér, Finančný poradca

Náplň práce
Náplň prace spočíva v:
-riešení situácií klientov (vlastných, pridelených,...) a poskytovaní služieb na základe ich potrieb
-administratívna práca (žiadosti, zmluvy, dokumenty,...)
-súčasťou sú školenia/vzdelávanie/výmena skúseností

Viac informácií na osobnom pohovore kde poskytuje presný popis systému práce.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
900-2400eur
Iné výhody
Benefity:
Kvartálne odmeny: 333-888€
Ročné odmeny: 666-1222€
Mesačné bonusy: 150€

Účasť na firemných akciách.
Flexibilné pracovné prostredie vhodné pre akúkoľvek vekovú kategóriu.
Bezplatné vzdelávanie.
Zapracovanie profesionálmi bez ohľadu na vzdelanie, vek, pohlavie.
Miesto práce
Spišská Nová Ves
Levoča
Poprad
Duklianska 38, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
3.4.2021
Informácie pre uchádzača
Minimálne požadované vzdelanie je s maturitou. (Výučny list-cez výnimku)

Požiadavky: úsmev, komunikatívnosť, chuť učiť sa, práca v kolektíve
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Levočská 22
052 01 Spišská Nová Ves
Kontaktná osoba: Zuzana Solakova
Telefón: 0903538465
Fax: No
Aktualizované 31.3.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný poradca