Tomra Sorting s. r. o.
From the beginning, TOMRA Sorting has invested substantially in developing sorting technology geared to the needs of a changing world. TOMRA Sorting technology increases the waste-stream yield by ensuring consistent quality of output, enhances production line flexibility and allows material composition to be monitored to improve grading of fractions. At TOMRA Sorting, our flexible sorting systems function effectively with an extremely wide variety of material streams. They successfully perform an extensive range of sorting tasks and are able to both prepare and sort material of metals and waste for either mechanical recycling or energy recovery. It specializes in Peeling Systems, Electronic Sorting Equipment and Food Chilling - Freezing Systems for the Vegetable, Potato, Fruit and Convenience Food Processing Industries - see web site www.tomra.com.

Konštruktér junior / kreslič

Náplň práce
•Zabezpečovať technickú podporu výroby
•Zodpovedať za korektnosť výrobnej dokumentácie
•Samostatne navrhovať alebo zdokonaľovať vybrané mechanické uzly strojov
•Udržiavať úzke kontakty so subdodávateľmi za účelom dodržania trvalej kvality dodávok
•Komunikovať (v AJ) s vývojovými centrami pri implementácii zmien a nových výrobkov ako aj pri riešení operatívnych problémov výroby
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1 200 EUR/mesiac
Iné výhody
PONÚKAME:
• zaujímavú a dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej severskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• servisné služobné cesty
• stravné lístky nad rámec zákona
• širokú škálu benefitov v oblasti vzdelávania, športu a firemných akcií
• zamestnaneckú autobusovú dopravu PK - Tomra a späť
• náborovú prémiu
Miesto práce
Senec
Diaľničná cesta
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám emailom svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
•CAD zručnosti:
•SolidWorks (modely a výkresy) – pokročilá úroveň podmienka
•AutoCAD – pokročilá úroveň vítaná
•Dobrá orientácia v práci s technickou dokumentáciou, schopnosť samostatne špecifikovať mechanické diely
•Znalosť slovenských a zahraničných technických noriem
•Skúsenosti s potravinárskym priemyslom a návrhom jednoúčelových strojov výhodou
90301 Senec
Slovensko
Kontaktná osoba: Barbora Pudmerická
Telefón: 0905600459
Fax: -
Aktualizované 7.4.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva