Exelis s.r.o
Marketing ušitý na mieru.

Marketingový špesialista, grafik

Náplň práce
Zabezpečovanie externých komunikačných aktivít v spolupráci s inými oddeleniami, komunikácia s dodávateľskými reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami. Príprava, spracovanie a realizácia direct mailových a iných marketingových aktivít. DTP úprava, aktualizácia a produkcia rôznych obchodných, informačných a prevádzkových tlačív.
Daná pozícia sa obsadzuje na základe projektu Podpora zamestnanosti vo firme Exelis s.r.o. Hlavný cieľ projektu: Cieľom projektu je: poskytnúť uchádzačom o zamestnanie (ďalej len UoZ) udržateľné a kvalitné zamestnanie a tým zvýšiť zamestnanosť a zamestnateľnosť vrátane znevýhodnených uchádzačov o zamestnanie (ďalej len ZUoZ); udržať pracovné miesta pre UoZ a ZUoZ evidovaných na Úrade práce v Košiciach, Poprade a v Žiline; naplniť špecifický cieľ 3.1.1 OP ĽZ - zvýšiť zamestnanosť, zamestnateľnosť a znížiť nezamestnanosť.
Kód projektu v ITMS2014+: 312031U311
Súhlas so spracovaním osobných údajov: V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len zákon č. 18/2018 Z.z.) súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise . Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že
všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
872,20
Iné výhody
po dohode možnosť home office
Miesto práce
Košický kraj
Košice
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti:
organizovanie a plánovanie práce
analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá