M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Robotník, ROBOTNÍK NA ZATEPLOVANIE BRATISLAVA

Náplň práce
Náplň práce :
Hľadáme fasádnikov , najlepšie partie, aj jednotlivcov . Práca je na živnosť .
Vlastné náradie výhodou. Práca 13 euro na meter štvorcový. Mesačne to vyjde okolo 2000-2500 euro , možnosť pracovať nadčasy. Stabilná práca na pol roka na jednom objekte.

VYKON PRACE :
BRATISLAVA
V prípade potreby ubytovania zabezpečené po dohode so zamestnávateľom.
Váš životopis posielajte prosím na mailovú adresu zivotopis@kariera-praca.sk
Alebo na telefónnom čísle : 0918 857 207
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
2500
Iné výhody
Po dohode zo zamestnávateľom.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
20.02.2021
Informácie pre uchádzača
Nástup ihneď.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Výhodná pracovná ponuka je vhodnejšia pre manuálne zručných mužov.
Aktualizované 5.3.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník