Work-Shop
Pracovna agentura

Montážnik, montér, Pomocnik v strojarskej vyrobe

Náplň práce
Hladame do naseho kolektivu, 1-2 pomocnikov, na posilnenie.
Obsluha strojov, ohybaciek, umyvacich liniek, jedna sa o vyrobu rur a trubiek.
Zakladne znalosti nemeckeho jazyka potrebne.
-praca na 2 smeny.
-13 a 14 plat
-pomoc pri vybaveni rodinnych pridavkov
-hodinova mzda 11,50€

Wir würden unser Team um 1-2 Mitarbeiter, welche über gute Deutschkenntnissen (Wort und Schrift) verfügen, gerne verstärken wollen.
Die beiden Stellen suchen wir im Helferbereich (Vgl. € 11.50), also hauptsächlich Maschinenbedienung wie z.B. Waschanlagen, Biege.- Umformmaschinen, usw. Sofern der/die MA handwerkliches Geschick mitbringen ist die Anlernzeit dementsprechend kurz. Grundwissen in der Metallbranche sowie Erfahrung im Umgang mit Messmittel (Messschieber analog/digital) wäre Wünschenswert.

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2000

Miesto práce
Nemecko
Hauzenberg
Termín nástupu
ASAP
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Kontakt
Work-Shop

94036 Passau
Nemecko
Kontaktná osoba: Halak
Telefón: 0049 1511 2196534
Aktualizované 4.5.2021

Vytlačiť pracovnú ponuku

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér