Veronika Dánielová

Klientský pracovník v agentúrnej kancelárií- Košice

Náplň práce

- servisné stretnutia na pobočke s existujúcou klientelou spoločnosti
- kontakt s klientmi na pobočke
- práca s databázou
- administratívna činnosť
- práca v kancelárii a možnosť home office - práca z domu
- zveríme Vám konkrétne zmluvy našich klientov, ktoré je potrebné aktualizovať do moderného riešenia

Ak nemáte predchádzajúce skúsenosti vo finančnom svete nám to nevadí. Stačí ak máte skúsenosti s prácou s klientmi, s predajom, a najmä chcete napredovať. Súčasťou adaptácie je 6 mesačný adaptačný program s fixným platom od začiatku - všetky školenia prebiehajú v Košiciach.

Deň nástupu dohodou.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000
Iné výhody
- fixný plat + variabilná zložka + mesačné fixné odmeny
- fixný plat od 800 Eur do 2500 Eur podľa skúsenosti
-- kvartálne bonusy od 333 Eur do 999Eur a ročné odmeny od 666 Eur do 2 222 Eur
- zvýšenie príjmu už po 6 mesiacoch
- možnosť kariérneho rastu
- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná pre ľudí so skúsenosťami s obchodom a s komunikáciou s klientmi (nemusí byť vo finančníctve)
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
- bližsie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore
Miesto práce
Košice
OC Cassovar
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Pracovný čas: od 9:00 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
V prípade záujmu prosím zaslať Váš životopis mailom:veronika.danielova@os.allianzsp.sk
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- zodpovednosť
- flexibilita
- vytrvalosť
- lojalita
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
Kysucka 6
04011 Košice
SR
Kontaktná osoba: VERONIKA DANIELOVA
Telefón: 0911266562
Aktualizované 8.1.2021

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Poisťovníctvo