ALMAX WORK-Holding, družstvo
personálna spoločnosť

Personalista, Administratívny pracovník

Náplň práce
Náplň práce:
• Celý výberový proces od komunikácie s klientom, cez zadávanie inzercie, aktívne vyhľadávanie a osobné pohovory s kandidátmi až po ich prezentáciu klientovi a komunikáciu spätnej väzby
• Aktívne vyhľadávanie zamestnávateľov a komunikácia s nimi
• Poskytovanie administratívnych činností súvisiacich s personálnou agendou
• Zodpovedanie za archivovanie a dodržiavanie ochrany osobných údajov zamestnancov
• Ďaľšia administratíva týkajúca sa prevádzky kancelárie

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700 € + 100 € v závislosti od výkonu
Iné výhody
• Dlhodobá spolupráca v rastúcej spoločnosti
• Pracovná zmluva
• Zamestnanie a práca na plný úväzok
Miesto práce
Košice
Košice - Staré Mesto
Termín nástupu
januári 2021/februári 2021 - dohodou
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Hľadáme niekoho, kto má:
• Veľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Starostlivosť a spoľahlivosť
• Dobrá znalosť práce s Microsoft Office a internetom
• Predchádzajúce skúsenosti v podobnej pozícii sú veľkou výhodou
• Znalosť cudzieho jazyka (angličtina, nemčina, ruština, ukrajinčina ...) - výhodou
Kontaktná osoba: Mgr. Radomíra Jašková
Telefón: +420 773 921 595
Aktualizované 5.1.2021

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Personalista

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník