ZOVOS-EKO,s.r.o.
- výroba veľkoplošných kovových konštrukcií

Zvárač, zvárač-zámočník

Náplň práce
- zámočnícke a zváračské práce pri výrobe veľkoplošných kovových konštrukcií
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 5,50 € na hod.
- k základnej hodinovej sadzbe je vyplácaná do 15% prémia+0,67 € rizikový príplatok+30 € dochádzkový bonus+13 plat
Miesto práce
Nitra
Čab, Lahne 268
Termín nástupu
asap
Informácie pre uchádzača
- každý uchádzač absolvuje pracovnú skúšku zvárania v rôznych polohách,
- čítanie výkresovej dokumentácie je podmienkou,
- zváračské oprávnenie min. ZM1 (CO2)
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- manuálna zručnosť, samostatnosť a ochota učiť sa nové veci
Čab 268
95124 Čab
SK
Kontaktná osoba: Anna Rondošová
Telefón: 0377764209
Aktualizované 20.11.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač