Allianz Slovenská poisťovňa a.s.
Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Poisťovací poradca, Administratívny pracovník, Finančný poradca

Náplň práce
Do novootvoreneho klientského centra ALLIANZ Slovenskej poisťovne a.s. v Humennom prijímame dvoch pracovníkov.

Si technický/ekonomický typ a bavia ťa čísla?
Máš veľké sny, ale vo svojej práci nedostávaš možnosť ich realizovať?
Rád komunikuješ s ľuďmi a vieš zvládať prípadné odmietnutia?

Ak áno, jednotka na trhu hľadá do tímu finančného konzultanta, ktorý vykonáva činnosť na základe zmluvy o obchodnom zastúpení pre Allianz - Slovenskú poisťovňu.

Ak sa staneš súčasťou tímu Elitnej siete, tvojou náplňou práce bude:
- aktívne oslovovanie nových a zverených klientov
- poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
- dojednávanie poistných produktov ocenených zlatými mincami
- podávanie informácii klientom o produktoch spoločnosti
- preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity
- fixná mzda (400 - 2500 eur) + provízie
- fixná mzda je závislá od skúseností uchádzača
- možná dohoda na mzde pre uchádzačov so skúsenosťami v poisťovníctve a bankovníctve
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností,
- flexibilný pracovný čas.
- zľavy na firemné produkty Allianz SP
- atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- kvalitné vzdelávanie počas celej kariéry
- pomoc pri tvorbe vlastnej databázy klientov
- po splnení produkčných podmienok, možnosť prideliť už existujúcich klientov
- štvrťročné bonusy v závislosti od pracovného výkonu (111 eur - 1222 eur)
- osobnostný a kariérny rast
- možnosť účasti na firemných dovolenkách a akciách
- byť súčasťou najväčšej a najdôveryhodnejšej poisťovne na Slovensku
- silná podpora back-office
Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
dohodou
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Komunikatívnosť, cieľavedomosť, trpezlivosť, spoľahlivosť
Československej armády 1979/30
06601 Humenne
Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Semanová
Telefón: +421915963715
Aktualizované 19.11.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Poisťovací poradca

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný poradca