VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Naťahovač, / ČR, okr. Liberec

Náplň práce
Naťahovač - Hrádek nad Nisouí
Priemerný čistý hodinový plat 150 - 160 Kč / Nepretržitá prevádzka - krátky / dlhý týždeň
výroba gumových hadíc pre chladiace jednotky a vykurovanie osobných automobilov.

Čo od Vás požadujeme?
• Dobrý zdravotný stav - práca je fyzicky náročná.

Čo bude Vašou náplňou práce?
• Práca vo výrobe - naťahovanie hadíc na všetky upravené tŕne.
• Vulkanizovanie a sťahovanie hadíc.

Čo ponúkame my Vám?
• Prácu na hlavný pracovný pomer.
• Priemerný čistý hodinový zárobok 150 - 160 Kč
• Ubytovanie v dochádzkové vzdialenosti do miesta výkonu práce.
• Diéty 218 Kč / deň.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
150-160 Kč/hod.
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Vladex
Telefón: +421950755957
Fax: +421911648855
Aktualizované 26.11.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel