STARSTAFF, s.r.o.

Balenie, pomocné práce

Náplň práce
Hľadáme šikovné ženy na balenie výrobkov, pomocné práce v textilnej výrobe
- balenie textilného materiálu
- pomocné práce
- práca v dvojzmennej prevádzke PO - PIA
- pracovná doba 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3,3333€/hod.
Základná mzda od 3,3333 €/ hod. (brutto) + variabilná zložka mzdy + príplatky + odmeny
- práca na hlavný pracovný pomer
- príjemné pracovné prostredie
- stravné vo forme stravovacích kariet
- príplatky v rámci Zákonníka práce
- stála podpora koordinátora
Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu:

Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov, ďalej len „Nariadenie GDPR“):

Ako uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a uchovávaním svojich osobných údajov (uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v profesijnom životopise, osobnom dotazníku, prípadne osobných údajov získaných pri osobnom pohovore) prevádzkovateľom STARSTAFF, s. r. o., so sídlom Galvaniho 7/D Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, IČO: 47177594 . Poskytnuté údaje budú spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade s Nariadením GDPR. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 5 rokov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Zároveň prehlasujem, že ma prevádzkovateľ oboznámil o povinných informáciách a právach dotknutej osoby v čl. 12 až čl. 23 Nariadenia GDPR.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- manuálna zručnosť
- schopnosť dodržiavať dochádzku
- pracovné návyky
- zodpovedný prístup k práci
- dobrý zdravotný stav
Kontaktná osoba: SKMHE Recruiter/koordinátor
Telefón: 0948 901 201
Aktualizované 26.11.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel