Prakoma consult s.r.o.
Personálna agentúra - Prakoma consult s.r.o. Overený partner na trhu ponuky práce.
Prevádzka v Slovenskej republike:
Bratislavská 428/3, 018 41 Dubnica nad Váhom
Prevádzka v Českej republike:
Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Naša spoločnosť pôsobí na trhu ponuky práce v krajinách EU a v Srbsku, niektoré činnosti realizujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov.
Naša ponuka personálnych služieb vychádza z moderných trendov a aktuálnej situácii na trhu práce.

Pracovné ponuky máme v týchto odvetviach:
remeselné práce a fachmani (kvalifikovaní pracovníci)
strojárstvo a stavebníctvo
opatrovateľky pre seniorov
zdravotníctvo
mäsiari, pekári
výroba, sklady a priemysel
letné a sezóne práce, brigády
poľnohospodárstvo a farmy
reštaurácie a hotely
a iné

Klampiari a pokrývači striech-práca v Rakúsku

Náplň práce
Informácie a náplň práce
klampiarske odborné práce v stavebníctve
strihanie a nitovanie plechu
práca s výkresmi a zakreslovanie
oplechovávanie striech, terás, balkónov, atík, ríms
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
15/H
Iné výhody
Miesto práce Rakúsko
Druh pracovného pomeru Plný úväzok, rakúska pracovná zmluva

Mzdové podmienky (brutto) Minimálna hrubá mzda predstavuje 14-15 EUR na 1 hod + príplatky
Odmeny, provízie: preplatky podľa skúsenosti a kvalifikácie samozrejmé
Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihned
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vyžadujeme:
-odborná prax – klampiarske práce
-skúsenosť v odvetví
-musí byť vyučený odbor klampiar-pokrývač, alebo preukázateľná prax min 2 roky
-znalosti nemčiny nie je povinná (ak sa jedná o partiu, stačí jeden čo hovorí dobre nemecky)
-nutný vodičský preukaz sk. B

Bratislavska 428/3
01841 Dubnica nad Vahom
Slovensko
Kontaktná osoba: Radovan Remenar
Telefón: +421940603175
Aktualizované 11.11.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality