Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Testovací technik - Liptovský Hrádok

Náplň práce
Hlavné pracovné činnosti:
• Práca s výrobnou dokumentáciou, s pracovnými postupmi a testovacími procedúrami pre elektrotechnické výrobky a systémy.
• Zostavovanie a montáž elektrotechnických výrobkov a systémov podľa výrobnej dokumentácie a pracovných postupov
• Kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa sprievodnej dokumentácie.
• Nastavenie, oživenie a funkčné odskúšanie elektrotechnických výrobkov a systémov podľa testovacích procedúr.
• Nastavenie a testovanie dosiek plošných spojov podľa testovacích procedúr
• Zapojenie meracích a testovacích elektronických prístrojov a ich ovládanie.
• Zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie.
• Využívanie technických a funkčných parametrov testovacích procedúr
• Práca na skúšobných a testovacích zariadeniach.
• Práca s počítačom a testovacími programami na počítači.
• Práca s výrobnou dokumentáciou a s pracovnými postupmi pre elektrotechnické výrobky a systémy.
• Príprava a rozdelenie materiálu pre montáž podľa podskupín a finálnych výrobkov.
• Predmontáž, montáž, finalizácia a balenie systémov.
• Zapojenie systémov podľa schém a pracovných postupov.
• Udržiavanie pridelených miest podľa štandardu 5S
• Mechanická úprava dielov použitých dielov/ ak je potrebne podľa dokumentácie

Zodpovednosť:
• Zodpovedá za úplné otestovanie systému podľa testovacej procedúry.
• Zodpovedá za dodržiavanie ustanovení vyplývajúcich z QMS.
• Zodpovedá za dodržiavanie kvality v rámci EMS.
• Zodpovedá za zariadenia jemu zverené náradie a pomôcky..
• Zodpovedá za plnenie prac. činností vyššie uvedených.

Právomoci:
• Ma právo vrátiť nezhodný výrobok späť do výroby, alebo na MRB, v prípade, že mu neprešiel čo len jediný krok podľa testovacej procedúry.
• V prípade neprítomnosti supervízora testovania môže byť poverený jeho zastupovaním.
• Zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a systémoch podľa technickej dokumentácie. Práca z nezhodným výrobkom.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
8,50€/ hodina
Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
práca sa vykonáva na živnosť
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. §22
- práca s PC
- znalosť testovacích zariadení
- zodpovednosť
- pracovitosť
- dochvíľnosť
- presnosť
- ochota pracovať
Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421 917 489 713
WWW: www.p-r.sk
Aktualizované 23.11.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Elektrotechnika a energetika