Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Operátor výroby v Bytči

Náplň práce
manuálna práca v stoji pri poloautomatickej linke (dverová linka – čisto montáž)
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
4,57€/ brutto/ hodina
Iné výhody
Dochádzkový bonus 70€ (pri splnení podmienok)
Mesačná odmena 60€ (pri splnení podmienok)
13. a 14. plat (pri splnení podmienok)
Stravné lístky v hodnote 4€
Príplatky za prácu v noci, cez víkend
Miesto práce
Bytča
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
spoľahlivosť
samostatnosť
ochota a chuť pracovať
Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421 917 489 713
WWW: www.p-r.sk
Aktualizované 23.11.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel