MF & LK Personalservice GmbH
Sme personálna agentúra poskytujúca zamestnanie v Nemecku v rôznych oblastiach, predovšetkým zdravotníctvo, gastronómia a hotelierstvo.

Opatrovateľ, (aj bez osvedčenia)

Náplň práce
- opatrovateľská činnosť
- Pomáhanie s každodennými potrebami
- základná opatera o starších ľudí
- jazdenie firemným autom ku klientom domov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1800 EUR/ mesiac / brutto
Iné výhody
- ubytovanie zdarma
- žiadne poplatky za sprostredkovanie
- Nemecký zamestnávateľ
- Nemecká pracovná zmluva
- možnosť dlhodobej spolupráce
- prvá cesta do Nemecka hradená zamestnávateľom
- nástup do zamestnania a plat už počas robenia opatrovateľského kurzu
- opatrovateľský kurz hradí zamestnávateľ
Miesto práce
Nemecko
Dessau a okolie
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Zamestnávateľ hradí cestu do Nemecka aj kurz v prípade, že zamestnanec zostane pracovať pre našu spoločnosť aspoň 6 mesiacov. Dá sa chodiť domov, 3 týždne sa pracuje a týždeň doma, alebo podľa dohody. Zamestnanec má právo do dvoch týždňov zrušiť zmluvu, ak mu takáto práca nevyhovuje.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- vodičský preukaz
- ochota spraviť si kurz počas práce
Puschkinstr. 66
06869 Coswig (Anhalt)
Nemecko
Kontaktná osoba: Lukáš Kabát
Telefón: +421904843815
Aktualizované 14.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ