COMPLET-STAV s.r.o.
Spoločnosť COMPLET-STAV s.r.o. sa zaoberá:
- komplexný manažment stavieb
- rekonštrukcie domov a bytov
- výkup nehnuteľností
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností
- konsolidácia dlhov

Murár, práce na stavbe

Náplň práce
Z dôvodu zvýšenia zákaziek hľadáme posilu pre našu stavebnú spoločnosť. Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí majú v stavebnej činnosti bohaté skúsenosti. Pracujeme v rámci celého Slovenska (záleží od konkrétnej zákazky). Podrobnejšie informácie budú poskytnuté vyhovujúcim kandidátom.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
Slovenská republika
Informácie pre uchádzača
V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis na mailovú adresu completstav@gmail.com. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich záujemcov.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
spoľahlivosť
zodpovednosť
chuť a ochota pracovať
záujem o problematiku v stavebníctve
pracovná morálka
Kontaktná osoba: Karol Palaj
Aktualizované 14.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár