M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Projektant, Plánovač elektrických dielni, Mladá Boleslav, 17,-Eur

Náplň práce
Realizácia projektov - Elektro

Miesto práce : Mladá Boleslav / CZ

Termín nástupu : 1.1.2021

Druh pracovného pomeru : živnosť

Mzdové podmienky : 17,- Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

- realizácia projektov/elektro
- vypracovanie layoutov
- príprava technického zadania
- technická/konštrukčná komunikácia s dodávateľmi výrobného zariadenia
- plánovanie projektových termínov/tvorba termínových harmonogramov
- technický dozor pri inštalácii a sprevádzkovaní zariadenia u výrobcu/u objednávateľa
- príprava a realizácia kontrolných dní/skúšok zariadení/kapacitných testov
- plánovanie a realizácia činností k odstráneniu nedostatkov na výrobnom zariadení
- kontrola dokumentácie zariadení
- zaistenie odovzdania výrobných zariadení do sériovej výroby

Odborné požiadavky na uchádzača :

- 3 roky praxe v odbore elektro/priemyslovej automatizácie(spolupráca pri realizácii výrobných zariadení)
- min.SŠ/VŠ technického smeru (elektrotechnika)
- jazykové znalosti slovom aj písmom (CZ+DE,ANG)
- technická znalosť automatizačných systémov(hardware, programovanie PLC, pohonná technika)
- kvalifikácia elektrotechnickej spôsobilosti vyhláška 50 min.§6
- znalosť SW : MS Office, MS Project, EBP, PLC Engineering software(Siemens SIMATIC Step7, TIA Portal/Emerson GE Proficy Machine Edition, atď.) EPLAN P8, Bentley MicroStation, Process Designer, Process Simulate

V prípade záujmu nám zašlite váš životopis: info@prolifeagency.sk

Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
Miesto práce
Česká republika
Mladá Boleslav
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Aktualizované 22.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektant